Informacja dotycząca wkładów filtrujących do filtrów Ultra360°

alex
23.12.2016

Firma ALEX Sp. z o.o. zaprasza do sprawdzenia swoich wkładów filtra Ultra360° i kontaktu z firmą.

Firma ALEX Sp. z o.o. jako odpowiedzialny producent instalacji autogazu, priorytetowo traktuje kwestie związane z jakością oferowanych produktów. W związku z pojawieniem się sygnałów o sporadycznych przypadkach odklejenia się materiału mocującego wkład poliestrowy w filtrze Ultra360°, firma pragnie zadbać o bezpieczeństwo i zapewnić  nieprzerwane, sprawne funkcjonowanie instalacji autogazu. Dlatego też, jeżeli zauważą Państwo odstępstwo od normy w funkcjonowaniu wkładu filtra można przekazać takie informacje do warsztatu, dystrybutora lub bezpośrednio do firmy ALEX Sp. z o.o.

Reklama

Dział Wsparcia Technicznego
tel. 537 000 302
e-mail: [email zakodowany]

Działy Kontroli Jakości i Dział Reklamacji firmy ALEX Sp. z o.o. badają każdą anomalię z wielką starannością. Firma ALEX Sp. z o.o. bierze pod uwagę możliwość udziału nieznanej substancji w składzie mieszanki LPG. Firma zapewnia, że nie uchyla się od odpowiedzialności i służy wszelką pomocą użytkownikom jej produktów.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: ALEX Sp. z o.o.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę