AutoExpert
Reklama
Reklama

Firma Total zmienia się w TotalEnergies

Preview
TotalEnergies
7.6.2021
Reklama
Reklama

Na zwyczajnym i nadzwyczajnym zgromadzeniu wspólników firmy Total akcjonariusze przyjęli, prawie jednogłośnie, uchwałę o zmianie nazwy firmy z Total na TotalEnergies. To początek jej strategicznej transformacji w firmę o szerokiej tożsamości multienergetycznej.

Wraz ze zmianą nazwy TotalEnergies przyjmuje nową identyfikację wizualną.

Reklama

– Energia to życie. Wszyscy jej potrzebujemy i jest ona źródłem postępu. Dlatego dzisiaj, aby przyczynić się do zrównoważonego rozwoju planety, która mierzy się z wieloma wyzwaniami w kwestii zmian klimatycznych, wspólnie podążamy w kierunku nowych źródeł energii. Energia definiuje się na nowo i my również wyruszamy w tę energetyczną podróż. Naszą ambicją jest bycie czołowym uczestnikiem transformacji energetycznej na świecie. Dlatego Total zmienia się i staje się TotalEnergies – wyjaśnia Patrick Pouyanné, prezes i dyrektor generalny TotalEnergies.

Nowa nazwa i nowa identyfikacja wizualna uosabiają kurs, który TotalEnergies obrał w zakresie rozwoju: to firma multienergetyczna, której celem jest wytwarzanie i dostarczanie energii coraz bardziej przystępnej cenowo, niezawodnej i czystej.

Powiązane firmy

Reklama

Preview

Źródło: TotalEnergies

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama