Filtry Sogefi w najpopularniejszych modelach Europy

20.7.2016

 

Wkłady filtracyjne i moduły firmy Sogefi były wybierane na pierwszy montaż w 8 z 10 najpopularniejszych na rynku europejskich modeli ubiegłego roku. Co ciekawe, na liście tej znajdziemy auta zarówno produkcji francuskiej, niemieckiej, brytyjskiej, jak i japońskiej.

Według międzynarodowej firmy specjalizującej się w danych technicznych IHS (Information Handling Services), firma Sogefi utrzymała w roku 2015 pozycję jednego z preferowanych dostawców na oryginalne wyposażenie wkładów filtracyjnych oraz modułów przez producentów najchętniej wybieranych pojazdów w Europie.

Podzespoły Sogefi są montowane w najlepiej sprzedających się samochodach w Europie w 2015 r., w tym między innymi w Volkswagenach Golf, Polo i Passat, Renault Clio, Ford Fiesta i Focus, Opel Corsa, Peugeot 208 i 308, a także Nissan Qashqai. Filtry oleju Sogefi są instalowane w samochodach Renault Clio, Peugeot 208 i 308, Ford Fiesta i Focus, Opel Corsa oraz Nissan Qashqai.

Ford Fiesta, Ford Focus, Peugeot 208 oraz 308 są natomiast wyposażane także w moduły filtracji oleju napędowego. Moduły filtracji powietrza są instalowane w pojazdach Peugeot 208 oraz Nissan Qashqai.

Pozycja preferowanego dostawcy OE ma bezpośredni wpływ na niezależny rynek napraw pojazdów, gdzie kierowcy i mechanicy mogą korzystać z jakości, wiedzy i doświadczenia Sogefi zawartych w produktach marek Purflux, Fram i CoopersFiaam. Wszystkie trzy marki zapewniają szerokie pokrycie w każdej z kluczowych rodzin produktów – olejowych, paliwowych, powietrza oraz kabiny.

Źródło: Informacja prasowa Sogefi

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę