Części zamienne do układów hamulcowych

Części zamienne do układów hamulcowych Delphi Technologies
14.5.2021

Kolejny rok z rzędu podróże podczas długich weekendów i okresu wakacyjnego będą inne. Większość podróżujących prawdopodobnie wybierze jazdę samochodem po kraju zamiast lotu samolotem za granicę.

Ten wymuszony sytuacją na świecie trend stanowi bardzo oczekiwaną falę klientów dla warsztatów. Zarówno właściciele starych, jak i nowych modeli samochodów mogą składać warsztatom wizytę, aby zaopatrzyć się w najistotniejszy element bezpiecznej podróży – sprawne hamulce. Tak, nawet nowsze modele mogą wymagać serwisu hamulców niezależenie od zaplanowanych przeglądów okresowych. Stanowi to wyzwanie dla niezależnych warsztatów, aby znaleźć części zamienne do układów hamulcowych właśnie tych najnowszych samochodów.

Powiązane firmy

Rozwiązania oferowane przez firmę Delphi Technologies pomagają w obsłudze jak największej liczby pojazdów, przez co warsztaty mogą zmaksymalizować możliwości wzrostu i przychodów. Pomoc warsztatom w wykorzystaniu możliwości rynku części zamiennych na wczesnym etapie życia pojazdu jest podstawą programów poszerzania pokrycia parku samochodowego przez Delphi Technologies. Firma stale dodaje nowe marki i modele do swojej oferty układów hamulcowych. Delphi Technologies posiada 99,4% pokrycia parku dla okładzin hamulcowych i 97,7% pokrycia parku dla tarcz hamulcowych w całej Unii Europejskiej. Warto wspomnieć o pierwszych na rynku klockach w wybranych najnowszych modelach, takich jak Citroen C4 Cactus, SsangYong Tivoli i Volkswagen Transporter, a także rekordowych 24 aplikacjach wprowadzonych przez Delphi Technologies na rynek w 2020 roku.

Poprzez wiodącą ofertę, szybką dostępność, aż po wiedzę i doświadczenie OE w zakresie technologii zorientowanej na bezpieczeństwo, wszystkie komponenty stosowane przez Delphi Technologies w układach hamulcowych zawierają materiały i konstrukcje o jakości OE, a także podkład OE w zakresie tarcia i kontroli temperatury. Firma znalazła nawet sposób na ulepszenie opakowań, oszczędzając do 30 ton plastiku i 18 ton kartonu rocznie, aby uzyskać bardziej zrównoważone rozwiązanie.

Kontrola, serwis i naprawy hamulców będą istotną częścią pracy warsztatów, aby ich klienci mogli bezpiecznie podróżować po drogach w tym roku. Oferta układów hamulcowych Delphi Technologies łączy wiodący na rynku zasięg oraz pierwszorzędną szybkość wprowadzania na rynek z wiedzą i doświadczeniem OE, aby wyposażyć warsztaty w łatwy dostęp do opłacalnych i zrównoważonych opcji napraw, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.

Źródło: Informacja prasowa Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę