CUPRA Tavascan – festiwalowa jakość dźwięku w elektrycznym SUV-ie

CUPRA Tavascan – festiwalowa jakość dźwięku w SUV-ie CUPRA

CUPRA odznacza się ekscytującymi emocjami, dynamicznym designem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Jednym z najnowszych wcieleń filozofii hiszpańskiego producenta jest w pełni elektryczny model SUV-a CUPRA Tavascan, który m.in. zapewnia progresywne rozwiązania, w tym wysokiej klasy system nagłośnienia.

  • Pierwszy w pełni elektryczny SUV hiszpańskiej marki, wyposażony został w fenomenalny systemem nagłośnienia CUPRA Audio System by Beats;
  • Model Tavascan posiada kilka głośników o wysokiej wydajności, subwoofer oraz cyfrowy wzmacniacz, zapewniający głęboki i klarowny dźwięk we wszystkich zakresach częstotliwości;
  • CUPRA zaprezentowania swoje innowacyjne rozwiązanie dźwiękowe podczas festiwalu Primavera Sound w Barcelonie;
  • Pierwszy w pełni elektryczny SUV hiszpańskiej marki pojawi się w Polsce już w połowie 2024 roku.

Wysoka jakość dźwięku

CUPRA nie przestaje zaskakiwać. Tavascan to najnowszy model w gamie elektrycznych pojazdów marki charakteryzujący się nowoczesnym designem, świetnymi osiągami i nietuzinkowym wnętrzem. To, co wyróżnia Tavascana, to również zastosowanie unikatowego systemu nagłośnienia.

Współpracując z renomowanymi ekspertami od dźwięku z firmy Sennheiser, inżynierowie CUPRA opracowali wysokiej jakości system. Ten high-endowy zestaw zapewnia dźwięk najwyższej jakości i daje pasażerom możliwość cieszenia się muzyką na zupełnie nowym poziomie – mówi Katarzyna Dziomdziora, PR Manager marek SEAT i CUPRA.

CUPRA_Tavascan_elektryczny_SUV Cupra

Pierwszy w pełni elektryczny SUV marki został wyposażony w kilka głośników o wysokiej wydajności, subwoofer oraz cyfrowy wzmacniacz, który zapewnia głęboki i klarowny dźwięk we wszystkich zakresach częstotliwości. Bez względu na to, czy kierowca słucha ulubionej muzyki, podcastów czy audiobooków, ma szansę doświadczyć bogatego dźwięku, który umili każdą podróż.

Festiwal Primavera Sound

Hiszpańska marka stara się być blisko swoich klientów i społeczności, które wspiera. Dlatego CUPRA została patronem jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Europie – festiwalu Primavera Sound w Barcelonie. To wydarzenie było idealną okazją do zaprezentowania unikatowego dźwięku oferowanego przez model CUPRA Tavascan, wyposażony w systemem nagłośnienia CUPRA Audio System by Beats. Dodatkowo uczestnicy festiwalu mieli możliwość wzięcia udziału w interaktywnych prezentacjach oraz wypróbowaniu najnowszych technologii i innowacji związanych z elektrycznymi samochodami CUPRA.

Pierwszy w pełni elektryczny SUV hiszpańskiej marki będzie dostępny w dwóch wersjach z akumulatorem o mocy 210 kW oraz 250 kW. CUPRA Tavascan pojawi się w Polsce w połowie 2024 roku.

Źródło: Cupra

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę