Cash Back za zakup olejów Castrol

Inter Cars
14.2.2019

W ramach nowej promocji Inter Cars i Castrol w dniach 12-28 lutego klienci, kupując beczkę wybranego oleju, otrzymają Cash Back w wysokości 500 zł za każdą beczkę. Zwrot dokonany zostanie w postaci punktów Premia Cash.

Akcją promocyjną objęte są dwa indeksy z szerokiej gamy olejów Castrol dostępnych u największego dystrybutora w Europie Środkowo-Wschodniej. Są to indeksy:

  • EDGE 5W30 LL 208 l
  • EDGE 5W30 C3 208 l
Reklama

W promocji uczestniczyć mogą wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars posiadający zarejestrowane konto w Programie Premia Cash. Sprzedaż premiowa obowiązuje zarówno do wszystkich zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, jak i tych dokonanych za pośrednictwem Katalogu Online.

Za zakup każdej beczki objętej promocją klient otrzyma Cash Back w wysokości 500 zł. Akcja rozpoczęła się 12 lutego i potrwa do końca miesiąca. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Informacja prasowa Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę