Bezpieczne zamawianie części Inter Cars z Katalogiem Online

Inter Cars
18.3.2020
Reklama
Reklama

W związku z sytuacją panującą z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Inter Cars nie ogranicza sprzedaży, ani nie zamyka filii, zachęca jednak do ograniczenia w nich wizyt. Aby wspomóc klientów i zabezpieczyć pod kątem towarowania, firma zachęca, żeby wszelkie zakupy czynili oni poprzez Katalog Online – narzędzie ułatwiające codzienną pracę warsztatu, ale także zapewniające w obecnej, trudnej sytuacji, maksimum bezpieczeństwa.

Dzięki temu programowi:

  • Podniesiesz efektywność swojego warsztatu. Uzyskasz możliwość tworzenia wyceny z częściami zakupionymi w Inter Cars, ustalisz wstępny czas naprawy oraz stworzysz kompleksowe przeglądy dla klientów;
  • Wyszukasz części po numerze VIN, a sam numer zeskanujesz z dowodu rejestracyjnego. System wyświetli ci drzewo grup towarowych przypisanych konkretnemu pojazdowi, będzie mógł dodać je do ulubionych, a Katalog sam zapisze je w historii wyszukiwania;
  • Części znajdziesz także na podstawie marki samochodu i listy podzespołów. Możesz też skorzystać ze słownikowego szukania wg nazwy. Co to takiego? Wyszukiwanie towaru za pomocą dedykowanego słownika, w którym kolejność wpisanej frazy, jak i długość stosowanych słów, nie mają znaczenia;
  • Znajdziesz części wykorzystując numery producentów lub używając indeksu Inter Cars, który w większości przypadków jest zgodny z oznaczeniami producentów. Program posiada ponadto wiele dodatkowych filtrów ułatwiających selekcję produktów wg statusu towarów (nowość, oferty specjalne itd.) czy poprzez selekcję grup towarowych;
  • W każdym momencie masz możliwość szybkiego dostępu do wszystkich dokumentów oraz do niezrealizowanych zamówień, a faktury możesz eksportować jako plik .txt.
  • Wygodnie uregulujesz należności wobec Inter Cars poprzez Przelewy 24 lub płacąc za zakupione części środkami zgromadzonymi w programie lojalnościowym Premia Cash.
Reklama

W Katalogu Online zainstalowana została nowoczesna chmura obliczeniowa, umożliwiająca komfortową pracę bez konieczności codziennej i żmudnej aktualizacji danych. Oznacza to w pełni aktualną listę pojazdów, dostęp do nowości, a także aktualne ceny hurtowe i stany magazynowe. Katalog zaprojektowany jest na komputery i tablety, co znacząco podnosi komfort pracy.

Wyszukiwarka umożliwia dobór części i opon poprzez zestaw wielu kryteriów. W przypadku opon może to być wysokość, średnica lub profil. Zawarty w programie moduł „Wycena” umożliwia z kolei tworzenie dla klientów kompleksowych wycen wraz z czasami napraw oraz częściami własnymi. Dzięki logicznemu rozłożeniu elementów graficznych, obsługa katalogu jest prosta i intuicyjna.

Powiązane firmy

Reklama

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników, ogranicz osobiste wizyty w filiach i zamawiaj części korzystając z Katalogu Online. Pamiętaj, w tym trudnym okresie zdrowie i zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa są dla nas wszystkich najważniejsze!

Źródło: Inter Cars

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama