Axalta rozpoczyna współpracę z australijską firmą Brabham Automotive

Axalta Coating Systems
23.9.2020
Reklama
Reklama

Axalta (NYSE: AXTA), wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, została wyłącznym dostawcą lakierów dla australijskiej firmy Brabham Automotive. Najnowsze wodorozcieńczalne lakiery marki Standox® będą zdobić ponad 70 luksusowych samochodów z limitowanych edycji Celebration i Signature, które z fabryki Brabham Automotive trafią do różnych zakątków świata.

Axalta i Brabham Automotive będą współpracować już na etapie projektowania, dzięki czemu każdy samochód będzie spełniał wysokie standardy jakości obu firm. Paleta kolorów większości nowych supersamochodów będzie inspirowana historycznymi bolidami F1 Brabham, w tym modelami BT19 i BT46B legendarnego Nikiego Laudy. Klienci poszukujący czegoś niepowtarzalnego mogą wspólnie ze specjalistami Axalta i Brabham Automotive stworzyć własną szatę graficzną. Każdy samochód powstaje na zamówienie i jest absolutnie unikalny.

Reklama

– Jesteśmy niezwykle dumni ze zdobycia pozycji wyłącznego dostawcy firmy Brabham Automotive. Łączy nas wspólna wizja tworzenia wysokiej jakości, zrównoważonych produktów wykorzystujących wodorozcieńczalne rozwiązania – mówi Peter Kingsley-Rowe, Australia Territory Business Manager w firmie Axalta. – Nie możemy się już doczekać rozpoczęcia współpracy z zespołem Brabham Automotive oraz udziału w tworzeniu samochodów, które wyróżniają się nie tylko wyglądem, lecz także osiągami.

Reklama

– Wybierając partnerów poszukujemy najwyższej jakości produktów i usług oraz chęci współpracy. Axalta jest znana na świecie ze swojej dogłębnej wiedzy na temat technologii oraz doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań – mówi Dan Marks, CEO Brabham Automotive. – Ta współpraca wpisuje się w nasz cel osiągnięcia najwyższej jakości wyników na drogach i torach. Cieszymy się ze współpracy z firmą Axalta oraz z możliwości wykorzystania ich globalnego zasięgu podczas tworzenia wyjątkowych samochodów.

Źródło: Axalta Coating Systems

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama