Co nowego w aktualizacji testerów diagnostycznych Magneti Marelli?

9.7.2020
Reklama
Reklama

Magneti Marelli Aftermarket informuje o pojawieniu aktualizacji oprogramowania Car. Najnowsza wersja oznaczona została numerem 189.

Tester Diagnostyczny Vision PRO to urządzenie testujące przeznaczone do użytkowania przez mechaników i elektryków z przeznaczeniem dla pojazdów starszego jak i nowszego typu. Czytelny i duży wyświetlacz zapewnia precyzyjny odczyt informacji w każdych warunkach. Tester łączy się z pojazdem za pomocą złącza EOBD podłączanego bezpośrednio do listwy w pojeździe samochodowym. Tester posiada także wbudowaną funkcjonalność oscyloskopa, którą można wykorzystać przy precyzyjnych pomiarach podłączając sondy do przystosowanych do tego typu pomiarów złączy.

Tester diagnostyczny Vision PRO to urządzenie pozwalające na testowanie podzespołów w układach w pojazdach samochodowych ze szczególnym przeznaczeniem dla mechaników i elektryków. Tester posiada możliwość łączenia się poprzez złącze USB, Bluetooth oraz WiFi z komputerami wyposażonymi w odpowiednie złącza i system operacyjny wspierający zainstalowane na nim dedykowane oprogramowanie. Tester łączy się z pojazdem za pomocą złącza EOBD podłączonego do właściwej listwy.

Kluczowe nowości zawarte w aktualizacji:

  • BMW serii 1 (f20), X1 (f48) – większość systemów
  • Citroen C3 Aircross BlueHDI – większość systemów
  • Dacia Duster MY13 1.2 TCE – elektronika silnika
  • Ford C-Max, Kuga, Mondeo 1.5 EcoBoost  – większość systemów
  • Hyundai Ioniq Hybrid – elektronika silnika
  • Peugeot 206+ 1.6 – większość systemów
Reklama

Źródło: Magneti Marelli

Reklama
Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama