Akademia Szkoleń Auto Partner SA – motoryzacyjne kursy online

Akademia Szkoleń Auto Partner SA motoryzacyjne kursy online Auto Partner SA

Akademia Szkoleń Auto Partner SA dostosowuje się do realiów edukacyjnych, wyciągając wnioski z doświadczeń wynikających z pandemii.

Zauważając skuteczność oraz wygodę nowych form nauki, firma postanowiła podążać tym tropem i wprowadziła do oferty szkolenia online dla pracowników i właścicieli serwisów samochodowych. Uczestnicy mają możliwość zdalnie uczestniczyć w krótkich, lecz intensywnych sesjach, prowadzonych przez doświadczonych trenerów technicznych z największych koncernów motoryzacyjnych.

Auto_Partner

Kursy online są skrojone na miarę dynamicznego tempa życia zawodowego, trwają maksymalnie 90 minut, dzięki czemu można je łatwo wkomponować w napięty grafik. Wirtualne szkolenia to nie tylko komfort, ale także skuteczność przekazu, który jest dostarczany przez ekspertów branżowych.

Korzystając z platformy online, uczestnicy mają dostęp do krótkich, jednak treściwych sesji, które pokrywają szeroką gamę tematyczną z zakresu technologii motoryzacyjnych. Szkolenia online to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także interaktywna wymiana doświadczeń między trenerem a uczestnikami. Dzięki temu podejściu Akademia Szkoleń w ciągu 2023 r. przyczyniła się do zdobycia nowych umiejętności przez blisko 8500 kursantów.

Szkolenia online pozwoliły podnosić kwalifikacje zawodowe w elastyczny sposób, eliminując barierę geograficzną i zwiększając dostępność edukacji. Jednym z topowych tematów jest szkolenie pt. „Hybrydowe układy napędowe”. Podczas niego szczegółowo omawiane są różnice w budowie układów mild hybrid i full hybrid. Na przygotowanych pomocach (przekrojach hybrydowych układów napędowych stosowanych w takich markach jak KIA, Hyundai, Toyota, Ford czy Volkswagen) wskazujemy cechy konstrukcyjne, które przy nieodpowiedniej obsłudze serwisowej mogą spowodować poważne usterki.

Auto_Partner_Akademia_Szkolen_logo

Innymi ciekawymi tematami szkoleń online są między innymi: „Typowe objawy uszkodzeń i diagnoza dwumasowego koła zamachowego”, „Hybrydowe zespoły napędowe”, „Silniki z bezpośrednim wtryskiem benzyny”. Oprócz ogólnej oferty tematycznej Akademia Szkoleń Auto Partner SA specjalizuje się również w szkoleniach technicznych online, gdzie eksperci producentów podzespołów samochodowych dzielą się wiedzą w obszarze budowy pojazdów, diagnostyki elektroniki pokładowej, układów klimatyzacji, systemów zasilania silników spalinowych, pojazdów hybrydowych i elektrycznych.

Dla zainteresowanych pełna oferta szkoleń, zarówno stacjonarnych, jak i online, jest dostępna na oficjalnej stronie www.szkolenia.autopartner.com, gdzie w wygodny sposób można dokonywać zapisów na interesujące bezpłatne szkolenia online. To szansa na zdobycie umiejętności w ciągle zmieniającej się branży motoryzacyjnej.

Akademia_Szkoleń  Auto Partner SA
  Michał Lazar

  Specjalista ds. szkoleń
   +48 723 232 584
   michal.lazar@autopartner.com
   www.szkolenia.autopartner.com

   Źródło: Auto Partner 

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę