Zmiana prezesa Inter Cars

Inter Cars
21.4.2017

Z dniem 1 maja br. nastąpi zmiana na stanowisku prezesa zarządu spółki Inter Cars. Miejsce zajmowane do tej pory przez Roberta Kierzeka zajmie Maciej Oleksowicz.

Jak czytamy w komunikacie spółki, Robert Kierzek złożył rezygnację i od 1 maja 2017 r. przestanie pełnić funkcję prezesa zarządu Inter Cars. Jednocześnie jednak, do końca obecnej kadencji, pozostanie członkiem zarządu spółki. Robert Kierzek na stanowisku prezesa Inter Cars zasiadał od czerwca 2010 r. Wcześniej przez dziewięć lat był wiceprezesem zarządu w firmie Inter Cars.

Jednocześnie Rada Nadzorcza Inter Cars powołała na stanowisko prezesa zarządu Macieja Oleksowicza. Maciej Oleksowicz to syn założyciela spółki, Krzysztofa Oleksowicza. Choć znany do tej pory głównie z dokonań na rajdowych trasach - w latach 2010-11 startował w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Europy, zaś w 2012 także w mistrzostwach świata SWRC - to jednak od dłuższego już czasu prowadził własną działalność gospodarczą związaną m.in. z obsługą serwisową samochodów rajdowych oraz szkoleniami z bezpiecznej jazdy. Zatrudniony był też w Inter Cars, gdzie odpowiadał m.in. za dział części do aut sportowych. W latach 2001-2015 był także członkiem Rady Nadzorczej w Inter Cars.

Źródło: IC

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę