Zaciski hamulcowe Budweg dostępne w Inter Cars

Zaciski hamulcowe Budweg dostępne w Inter Cars Inter Cars
12.2.2022

Oferta największego dystrybutora części motoryzacyjnych w Polsce poszerzyła się o produkty nowej marki. Z asortymentu duńskiej firmy Budweg Caliper mogą już korzystać klienci Inter Cars w całej Polsce.

Firma Budweg istnieje od 1978 roku i jest wiodącym producentem oraz dostawcą części zamiennych do układów hamulcowych samochodów osobowych, ciężarowych, a także sprzętu ciężkiego.

Zaciski hamulcowe Budweg regeneruje od 1979 roku. Obecnie oferowany w tym obszarze asortyment pasuje do aut produkcji europejskiej, japońskiej i koreańskiej. Oferta zacisków i zestawów części zamiennych pokrywa ponad 98% samochodów osobowych w Europie. Cały proces regeneracji odbywa się w standardzie zgodnym z oryginałem. Części podlegające zużyciu są wymieniane, konstrukcyjne natomiast podlegają obróbce powierzchniowej, chroniącej przed korozją.

Oferta dostępna w sieci sprzedaży Inter Cars oraz na Inter Cars e-Catalog.

Źródło: Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę