XV Kongres Przemysłu Motoryzacyjnego

XV Kongres Przemysłu Motoryzacyjnego SDCM
18.11.2020

Wczoraj rozpoczął się dwudniowy XV Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego organizowany przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych. Tegoroczna edycja ma charakter telekonferencji.

W trakcie konferencji omawiana była sytuacja warsztatów samochodowych oraz rynku części zamiennych w obliczu epidemii koronawirusa. Ponadto omawiane były nowe propozycje regulacji działania stacji kontroli pojazdów, akcyzy na oleje smarne i europejskie regulacje dotyczące producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych. Jednym z tematów był zbliżający się termin wygaśnięcia dyrektywy BER/GVO.

Reklama

Dzisiejsza część konferencji dotyczy rynku części motoryzacyjnych od strony producentów. Omawiane są takie zagadnienia, jak wpływ pandemii na produkcję i handel częściami zamiennymi w perspektywie lokalnej oraz globalnej.  Bezpłatny dostęp do telekonferencji możliwy jest pod linkiem:  online.moto-konferencja.pl

Plansza tytułowa CLEPA - Sigrid de Vries

Prezentacja - przemysł produkcji części motoryzacyjnych

 

Reklama

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę