Wysoka jakość przekłada się na oszczędność

Batcar
11.10.2016

Zużycie, emisja – kiedy słyszymy te słowa, zwykle chodzi o czynniki ekologiczne i ekonomiczne. Nie inaczej jest w przypadku Ecoforce AGM – akumulatora przyjaznego dla środowiska i kieszeni właściciela.

W odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń kwasowo-ołowiowych bazuje on na zamkniętym cyklu elektrochemicznym bez zużycia wody i emisji gazów. Odbywa się to dzięki separatorom o mikroporowatej strukturze AGM (AbsorbentGlass Material). Proekologiczna  technologia to jednak nie wszystko. Urządzenie jest także bardzo ekonomiczne – cechuje je wysoka odporność na częste ładowania i rozładowania, czterokrotnie wyższa liczba cykli niż w tradycyjnym akumulatorze.

Doskonale szczelny,  bezobsługowy i superodporny Ecoforce AGM marki FIAMM polecany jest do samochodów mikrohybrydowych, modeli z systemem start-stop i innych pojazdów z rozbudowaną elektroniką.

Źródło: Batcar

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę