Wyprzedź konkurencję z Garage Gurus bez wychodzenia z domu!

Wyprzedź konkurencję z Garage Gurus bez wychodzenia z domu! DRiV – Tenneco
30.8.2021

Kierowcy przesiadają się do coraz nowszych samochodów, których serwisowanie wymaga specjalistycznej wiedzy. Razem z Garage Gurus możesz zdobyć nowe umiejętności bez wychodzenia z domu.

Szkolenia, wyjazdy na warsztaty edukacyjne i podnoszenie swoich kwalifikacji czasami wydają się poza zasięgiem warsztatów, ponieważ klienci oraz ich usterki w samochodach zawsze są na pierwszym miejscu. Z myślą o zapracowanych, ale ambitnych serwisach powstała bezpłatna platforma szkoleniowa Garage Gurus. Jeśli każdego dnia używasz klocków hamulcowych Ferodo lub części zawieszenia MOOG i chcesz dowiedzieć się więcej o metodach pracy w serwisie, dołącz do szkolenia online organizowanego przez Garage Gurus.

Rozwijaj się w swoim tempie

Czy znalezienie terminu szkolenia idealnego dla wszystkich jest możliwe? Tak. Platforma szkoleniowa Garage Gurus jest tego doskonałym przykładem! Łączy wiedzę i otwartość do współpracy na elastycznych zasadach. Poza tym dla aktywnych uczestników szkoleń jest również bonus. Mobilny trener Garage Gurus może przeprowadzić szkolenie na żywo w wybranym warsztacie.

– Zdajemy sobie sprawę, że 2020 rok zmienił nasze przyzwyczajenia i wiele aktywności zawodowych przeniosło się do sieci. Stworzyliśmy platformę ze szkoleniami online, która odpowiada na największe wyzwanie każdego przedsiębiorcy: dostępność do wiedzy o dowolnej porze. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy kursu mają dostęp do treściwych i krótkich szkoleń 24 godziny na dobę  przez 7 dni w tygodniu. Szkolenie online kończy się testem, który można napisać wielokrotnie, jeśli wynik jest niesatysfakcjonujący. Uczestnicy szkolenia otrzymują również specjalny certyfikat – mówi Adam Gołąbek z Garage Gurus.

Szybka i łatwa rejestracja na szkolenie

Na szkolenia online Garage Gurus można się zapisać na stronie internetowej www.drivparts.com/pl-pl/garagegurus/knowledge-center.html. Do rejestracji należy przygotować aktualny adres e-mail, login i hasło. Gdy proces rejestracji zakończy się pomyślnie, do dyspozycji użytkownika będą szkolenia z zakresu podstawy budowy silników. Poza tym szczegółowo omawione będą działy poświęcone układowi hamulcowemu, układowi zapłonowemu, zawieszeniu i układom napędowym.

Źródło: DRiV – Tenneco

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę