Wygodne i ekonomiczne w użyciu

Multichem
14.5.2018
Reklama
Reklama

Często pojawia się potrzeba wypolerowania jednego lub kilku elementów i nieekonomiczny jest zakup dużego opakowania produktu. Naprzeciw temu oczekiwaniu wychodzą dwa nowe opakowania produktów marki Profix.

Sealing WAX w saszetce 20 ml to podstawowy środek ochronny do powlekania. Chroni powierzchnię przed wpływem środowiska i osadów. Mleczko polerskie pozostawia cienką warstwę powiększającą głębię i wyrazistość koloru powłoki lakierniczej. Produkt zapewnia proste i równomierne nanoszenie na powierzchnię, gwarantuje doskonałą, długotrwałą ochronę polerowanych powierzchni. Przed czyszczeniem pozwól produktowi wyschnąć.

Reklama

Z kolei pasta polerska EASY składa się z niezwykle skutecznych cząstek ściernych gwarantujących maksymalną intensywność polerowania powierzchni. Tylko w jednym procesie pracy tworzy trwale zakonserwowaną powierzchnię lakieru o bardzo wysokim połysku.

Więcej informacji: www.multichem.pl.

Reklama

Źródło: Multichem

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama