Wspólny projekt ORLEN OIL i Wisły Kraków

Wspólny projekt ORLEN OIL i Wisły Kraków Orlen Oil

ORLEN OIL podjął kolejną współpracę z Wisłą Kraków i stworzył platformę edukacyjną: ORLEN OIL Wisła Kraków Talent Platform. Wirtualna przestrzeń powstała z myślą o dzieciach i młodzieży, chcących doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę nożną oraz spełnić marzenia o występowaniu w barwach białej gwiazdy. Narzędzie jest już dostępne pod adresem: wislakrakow.com.

Sport pełni ogromną rolę w naszym społeczeństwie. Kształtuje charakter, uczy wartości takich jak wytrwałość, współpraca i dążenie do sukcesu. Dlatego ORLEN OIL z dumą wspiera inicjatywy sportowe, takie jak ORLEN OIL Wisła Kraków Talent Platform. Ta wirtualna platforma jest miejscem, gdzie młodzi chłopcy i dziewczynki mogą spełniać swoje piłkarskie marzenia, rozwijać się. Naszym celem jest inspirowanie oraz wspieranie talentów, aby pomóc im osiągnąć w przyszłości sukces – powiedział Jerzy Podmokły, Członek Zarządu ORLEN OIL.

Unikalne treści zamieszczone na platformie ułatwią systematyczne treningi i ćwiczenia, dzięki czemu także nauczyciele czy trenerzy będą mogli korzystać z nich przy przygotowywaniu zajęć dla swoich podopiecznych. – Wspólnie z naszym sponsorem strategicznym stworzyliśmy wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu Wisła Kraków dotrze do piłkarzy w dowolnym miejscu w kraju, ale również poza nim. Do tej pory wpływ na kształcenie młodzieży w szkołach, a także możliwość kontaktu z trenerami pierwszej drużyny oraz zawodnikami była ograniczona. Teraz stwarzamy taką możliwość zarówno dla trenerów, jaki i młodych adeptów futbolu. Platforma będzie z każdym tygodniem wzbogacana o nowe treści, kursy, szkolenia, stając się znakomitym drogowskazem w samorozwoju dla rodziców, zawodników i trenerów – powiedział Jarosław Królewski, Prezes TS Wisła Kraków SA.

ORLEN OIL jest Sponsorem Strategicznym Wisły Kraków od 2021 r. W tym okresie zostało zrealizowanych wiele wspólnych projektów z klubem i Akademią Wisły Kraków, skierowanych do lokalnych społeczności, które mają bezpośrednie przełożenie na rozwój aktywności fizycznej młodzieży. Niewątpliwie największymi takimi projektami są Talent Days, Turniej im. Adama Grabki czy zeszłoroczne przedsięwzięcie Odpowiedzialni w szkole z ORLEN OIL, którego twarzą był Kuba Błaszczykowski.

Źródła: Orlen Oil 

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę