VIII Konferencja Rzeczoznawców certyfikowanych w ECCRiSTS

TÜVPOL
10.4.2017
Reklama
Reklama

W dniach 25–27 maja 2017 roku  odbędzie się  VIII konferencja dla rzeczoznawców certyfikowanych w Europejskim Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców i Specjalistów Techniki Samochodowej TÜVPOL.

W przepięknie położonym Zamku na Skale w Trzebieszowicach, w dniach 25–27 maja 2017 roku, zaprezentowane zostaną referaty oraz narzędzia numeryczne wspomagania prac rzeczoznawczych.

Reklama

Tematyka VIII konferencji będzie zawierała zagadnienia opiniowania w czterech obszarach:

  • techniki samochodowej,
  • wycen wartości rynkowej pojazdów,
  • kosztorysowania,
  • rekonstrukcji wypadków i kolizji drogowych.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest CASE STUDY, dlatego też organizator pragnie zaprosić uczestników do zaprezentowania swoich osiągnięć, interesujących przypadków, którymi zajmowali się w ostatnim okresie czasu.

Celem konferencji jest zaprezentowanie najciekawszych spośród nadesłanych prac.

Reklama

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie propozycji swoich prac i prezentacji w w/w obszarach opiniowania. W każdym z obszarów opiniowania przewidziane są wystąpienia i prezentacje zaproszonych gości m.in. z firm oferujących oprogramowanie i narzędzia numeryczne oraz instytucji: Instytut Ekspertyz Sądowych im. Sehna w Krakowie, Polskie Stowarzyszenie Biegłych Sądowych ds. Wypadków Drogowych, Cybid, Audatex, DAT, Eurotax oraz Info-Ekspert. Zapisy na ko

Dodatkowe informacje zawarte są na stronie internetowej www.tuvpol.pl.

Źródło: TÜVPOL

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama