Udogodnienia w programie Firma2000

Udogodnienia w programie Firma2000 ASCO
3.9.2021

Po raz kolejny pojawiły się istotne zmiany oraz udogodnienia w programie Firma2000. Stawiając sobie za cel ułatwianie i przyspieszanie pracy poprzez ciągły rozwój oprogramowania, firma ASCO we współpracy z firmą Inter Cars wprowadziła dostęp do informacji o dostępności towarów, nawet gdy nie są wprowadzone do kartoteki w programie.

Użytkownicy programu Firma2000 uzyskali dostęp do oferty hurtowni za pomocą autorskiego rozwiązania E-Yeti. Jest to unikalny system stworzony przez ASCO zawierający m.in. powiązania między towarami różnych hurtowni motoryzacyjnych. W poprawnie skonfigurowanym systemie (mimo że nie ma powiązanego w programie do wybranego kodu towaru dostawcy Inter Cars) i tak zostanie sprawdzona jego dostępność w hurtowni Inter Cars.

Natomiast w przypadku zamówienia w Inter Cars towaru, którego nie ma w kartotece, zostanie on automatycznie dopisany do bazy danych. Użytkownicy oprogramowania Firma2000 uzyskują efekt dostępu do kartotek Inter Cars bez konieczności jej wczytania i poprawnego spięcia z towarami innych hurtowni.

Ponadto hurtownia Inter Cars umożliwiła pobieranie faktur oraz asygnat, co z kolei eliminuje konieczność wprowadzania dokumentów do programu ręcznie.

Źródło: ASCO Systemy Informatyczne

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę