TOMEX Hamulce patronem cyklu Szkoleń Bezpiecznej Jazdy

TOMEX Hamulce
4.3.2019

Za nami już dwa Szkolenia Bezpiecznej Jazdy organizowane przez klub Mitsumaniaki. Patronem tego cyklu wydarzeń jest polski producent klocków hamulcowych – firma TOMEX.

– Podczas ostatniej imprezy gościliśmy 27 załóg, a więc blisko 50 osób miało okazję sprawdzić swoją wiedzę, zweryfikować swoje umiejętności oraz nauczyć się prawidłowego zachowania za kierownicą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na Torze Łódź – powiedział Patryk Schultz, inicjator cyklu szkoleń.

Reklama

Kursanci mieli do dyspozycji w pełni profesjonalny tor, dwie płyty poślizgowe oraz salę teoretyczną. – Była to doskonała okazja, aby poznać techniki jazdy ułatwiające panowanie nad autem w sytuacjach awaryjnych (m.in. hamowanie równoległe, jazda po śliskim zakręcie, hamowanie awaryjne w śliskim zakręcie oraz z ominięciem przeszkody czy optymalizacja toru jazdy) – relacjonuje Bartosz Nowak, Kierownik Sprzedaży TOMEX.

– Jak więc widać, nasza firma nie ogranicza się tylko do produkcji wysokiej jakości elementów układu hamulcowego, ale zgodnie z nowym hasłem przewodnim, czynnie bierze udział w projektowaniu bezpieczeństwa, a szkolenia tego typu będą odbywać się nadal w kilku ośrodkach szkoleniowych w Polsce – dodaje Bartosz Nowak.

Reklama

Więcej na stronie tomexbrakes.pl.

Źródło: Informacja prasowa TOMEX

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę