Textar zaprasza na webinary techniczne

Textar zaprasza na webinary techniczne TMD Friction/Textar
31.1.2022

Marka Textar, lider w zakresie materiałów ciernych, zaprasza mechaników samochodowych do udziału w bezpłatnych szkoleniach online. Webinary dotyczące prawidłowego serwisu oraz naprawy układów hamulcowych będą odbywać się co miesiąc.

 

Webinary Textar – ekspercka wiedza online

Pierwszy w tym roku cykl spotkań poświęconych układom hamulcowym odbędzie się na początku lutego. Złożą się na niego trzy webinary.

  • We wtorek, 1 lutego, odbędzie się szkolenie poświęcone kierunkowym klockom hamulcowym.
  • Środa, 2 lutego, to webinar dotyczący chemii hamulcowej.
  • Cykl zakończy się w czwartek, 3 lutego, szkoleniem na temat bicia bocznego tarczy hamulcowej.

Powiązane firmy

TMD Friction

Aby wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach internetowych Textar, wystarczy zarejestrować się na stronie textar.com/pl/webinary-textar.

Zarejestruj się na szkolenie Textar

Niezależnie od roku produkcji i marki samochodu, poprawny serwis układu hamulcowego wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi oraz wysokich kwalifikacji i doświadczenia mechanika. Podczas webinarów dzielę się wiedzą praktyczną: podpowiadam sprawdzone rozwiązania dotyczące hamulców, wyjaśniam wpływ części zamiennych wysokiej jakości na bezpieczeństwo i komfort hamowania, pokazuję ciekawe przypadki warsztatowe. Uczestnicy mają również możliwość omówienia swoich wątpliwości czy problemów pojawiających się podczas ich pracy

zachęca Wojciech Sokołowski,
trener techniczny TMD Friction, właściciela marki Textar.

Każde ze spotkań rozpoczyna się o godzinie 9:00 i potrwa 60 minut. W trakcie, oprócz sporej dawki wiedzy eksperckiej, przewidziano czas na sesję pytań i odpowiedzi. Osoby, które wezmą udział we wszystkich trzech webinarach Textar, otrzymają certyfikaty potwierdzające przejście szkolenia z zakresu układów hamulcowych i pokazujące klientom korzystającym z ich usług profesjonalizm oraz znakomite przygotowanie mechanika do pracy. Dodatkowo, uczestnicy szkoleń mogą liczyć na przydatny w warsztacie prezent.

Textar Brake Clinic – szkolenia w warsztatach

Jednocześnie Textar prowadzi w warsztatach samochodowych stacjonarne szkolenia z cyklu Textar Brake Clinic. Program takiego spotkania obejmuje praktyczną wiedzę dotyczącą serwisu oraz naprawy elementów układu hamulcowego, m.in. poprawnego montażu kierunkowych klocków hamulcowych i właściwego stosowania chemii hamulcowej.

Aby zorganizować szkolenie stacjonarne Textar Brake Clinic, należy wysłać wiadomość na adres infopl@tmdfriction.com.

Żródło: TMD Friction

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę