Targi Inter Cars coraz bliżej

14.8.2014

Tradycją, która na stałe wpisała się w kalendarz polskiej branży motoryzacyjnej, są Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA. W tym roku będą one organizowane już po raz 14, w dniach 5-7 września na warszawskim Lotnisku Bemowo.

Najbardziej popularne w branży

Blisko 200 wystawców na terenie lotniska, prezentujących rozbudowaną i bogatą ofertę części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatu, akcesoriów samochodowych, chemii warsztatowej, nowoczesnych rozwiązań w oprogramowaniu warsztatów, opon i asortymentu tuningowego. Oprócz tego motocykle marki Triumph i Ducati, akcesoria motocyklowe, prezentacja prasy, portali branżowych i wiele innych. Można śmiało powiedzieć, że Targi Inter Cars SA obejmują kompleksowo cały zakres branży części zamiennych i usług warsztatowych.
To jedyna okazja w roku, by zapoznać się z tak szeroką, specjalnie przygotowaną ofertą części zamiennych, narzędzi i urządzeń warsztatowych. Oprócz Inter Cars SA swoje produkty zaprezentuje blisko 200 innych wystawców! To niepowtarzalna szansa, żeby zdobyć rynkową przewagę poprzez kontakt z nowościami produktowymi oraz technologicznymi.
Ekspozycja, podobnie jak w poprzednich latach, znajdować się będzie na ponad 35000 m² powierzchni! Dzięki temu Targi Inter Cars pozostaną największą imprezą tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza strefą dla samochodów osobowych, wyznaczona będzie również Strefa Ciężka i Strefa Warsztatowa.

Nowość!

W tym roku odwiedzający Targi mogą oczekiwać rozbudowanej Strefy Ciężkiej poświęconej rynkowi pojazdów użytkowych. Oferta części do ciężarówek w Inter Cars SA cały czas się rozwija, co odnajdzie swoje odzwierciedlenie podczas targowej ekspozycji. Odwiedzający strefę będą mogli zapoznać się z funkcjonalnością Działu Samochodów Ciężarowych Inter Cars i spółki Feber. Organizatorzy przygotowali również ekspozycję sieci serwisowej Q-Service Truck, w której nie zabraknie atrakcji, m.in symulatora jazdy ciężarówką. Targi upłyną pod znakiem jubileuszy. W tych dniach świętować będziemy 15-lecie istnienia sieci Q-Service Truck. Spółka Feber będzie obchodzić rocznicę 10 lat funkcjonowania na rynku producentów pojazdów.

Gdzie i kiedy?

Lotnisko Bemowo Warszawa, 5-7 września 2014

Godziny otwarcia:

Piątek – Dzień dla mediów i profesjonalistów, 10:00-16:00
Sobota i niedziela – 9:00-16:00

Zaproszenia dostępne w wakacyjnych wydaniu Wiadomości IC oraz w filiach Inter Cars SA na terenie całego kraju.

Szczegółowe informacje oraz aktualności znajdą Państwo na www.targi.intercars.com.pl. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Aktualności” i sprawdzenie jakie atrakcje przygotowali poszczególni wystawcy.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę