Szkolenia techniczne Valeo online, czyli wiedza bez wychodzenia z domu

Valeo
17.3.2020

Pandemia koronawirusa jest dla wszystkich nową i niekomfortową sytuacją. Wielu zastanawia się jak poradzić sobie w tej stresującej sytuacji oraz bezpiecznie i efektywnie wykorzystać czas, w którym nałożone zostały na nas ograniczenia. Firma Valeo zachęca właścicieli oraz pracowników warsztatów do wykorzystania tego czasu do poszerzenia swojej wiedzy technicznej, dzięki oglądaniu szkoleń online. 

Bezpieczne z pożytecznym – szkolenia techniczne online

Wszędzie tam gdzie jest to możliwe, pracodawcy stwarzają swoim pracownikom możliwości pracy zdalnej. W przypadku warsztatów ciężko wyobrazić sobie, żeby ktoś "zdalnie" wymienił olej lub też klocki. Z drugiej strony należy się spodziewać, że właściciele samochodów stosując się do zaleceń rządu i tak pozostaną w domach i zrezygnują z planowanych napraw samochodów. Wszystko to sprawia, że niestety, ale w najbliższym czasie w warsztatach mogą pojawić się przestoje. Co gorsza, póki co trudno przewidzieć jak długo to potrwa i jak będzie wyglądało.

Aby ten czas przejściowy nie był czasem straconym warto skupić się na rzeczach, które odkładaliśmy na później. W obłożonych pracą warsztatach często mogło brakować czasu na poszerzanie wiedzy technicznej. Dzisiaj, aby wziąć w nich udział nie trzeba spotykać się twarzą w twarz z trenerem technicznym i innymi uczestnikami. Valeo pokazuje, że dzięki webinarom online w sposób wygodny i bezpieczny można poszerzyć swoją wiedzę z domu.

Na stronie Valeoservice.pl znajduje się bogata bliblioteka szkoleń technicznych dostępnych na żądanie o dowolnej porze. Aby je obejrzeć wystarczy się zarejestrować podając podstawowe dane.

Szkolenia są bezpłatne, co oznacza, że udział w nich nie będzie dodatkowo obciążał właścicieli warsztatów, którzy w związku z epidemią i tak zostali już postawieni przed dużym wyzwaniem.

>>Więcej o szkoleniach online Valeo<<

Źródło: Valeo

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę