Specjalna oferta szkoleniowa RAVENOL PROFESSIONALS

6.5.2020
Reklama
Reklama

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Ravenol przy współpracy z Biurem Ekspertyz Technicznych i Szkoleń (BETiS) przygotował specjalną ofertę szkoleń on-line.

Zakres tematyczny szkoleń został dobrany w taki sposób, aby nie wymagał praktycznego wykonywania czynności przez kursantów, w związku z czym uczestnicy szkoleń nie muszą się obawiać, że przekazywana wiedza będzie niekompletna. Szkolenia prowadzone będą w czasie rzeczywistym, a prowadzący będą na bieżąco odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat, który zostanie przesłany na wskazany adres. Przybliżony czas trwania szkolenia: 3–4 godziny.

Reklama

Istnieje również możliwość przygotowania szkolenia pod konkretne problemy uczestników.

Zainteresowani szkoleniami proszeni są o kontakt mailowy: professionals@ravenol.plW odpowiedzi zwrotnej otrzymają agendę szkolenia i odpowiedzi na wszelkie ewentualne pytania. 

Powiązane firmy

Reklama

Więcej: www.ravenol.pl        www.professionals.ravenol.pl

Źródło: Ravenol

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama