Szkolenia online dla mechaników od Total Polska już dostępne

Szkolenia online dla mechaników od Total Polska już dostępne Total
11.12.2020

Firma Total Polska udostępniła szereg szkoleń olejowych online dedykowanych mechanikom samochodowym. Dział Techniczny Total Polska wraz z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem z Team Total w serii dziesięciu filmów instruktażowych wyjaśniają najważniejsze aspekty związane z olejem silnikowym – jego właściwościami, produkcją, rodzajem i sposobem właściwego doboru. Dostęp do materiałów jest bezpłatny.

Projekt skierowany jest do branży warsztatowej, która w dobie pandemii koronawirusa ma ograniczone możliwości udziału w szkoleniach stacjonarnych. Ten szczególnie trudny czas nie oznacza, że warsztaty nie działają, a personel nie musi zdobywać aktualnej wiedzy - wręcz przeciwnie. Oprócz specjalnie przygotowanej strony internetowej należącej do Total, szkolenia dostępne będą wkrótce na platformie Motointegrator. Z filmów uczestnicy dowiedzą się między innymi:

  • Jakie funkcje spełnia nowoczesny olej silnikowy?
  • Jak lepkość oleju wpływa na film olejowy?
  • Czy kolor oleju determinuje jego zużycie?
  • Jak zachowują się oleje w różnych temperaturach otoczenia?
  • Jakie technologie są stosowane w silnikach, aby spełnić normy emisji spalin?
  • Jak ważny jest wybór oleju w pojazdach z filtrem cząstek stałych (DPF / FAP)?


– Nasza platforma szkoleniowa łączy w sobie najważniejsze zalety szkoleń online, czyli bezpieczeństwo i dostępność niezależnie od lokalizacji użytkownika, z tym, co zawsze wyróżnia szkolenia TOTAL – sprawdzone informacje, podane w przystępnej formie. Zdajemy sobie sprawę, że nawet podczas pandemii mechanicy muszą mieć możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Chcemy im to zapewnić i zaprosić do obejrzenia wszystkich 10 filmów, które przygotowaliśmy wspólnie z Adamem Klimkiem, Patrykiem Mikiciukiem i Działem Technicznym Total Polska. Szkolenia są bezpłatne i aby mieć do nich dostęp wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną platformę internetową – mówi Ewa Kalinowska z Total Polska.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.szkolenie-olejowe.total.com.pl

Źródło: Total Polska

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę