Szeroka gama rozwiązań Brembo na rynek aftermarket dla nowej mobilności na targach Automechanika

Szeroka gama rozwiązań Brembo na rynek aftermarket Brembo

Dzięki rozszerzeniu serii innowacyjnych rozwiązań Beyond, Brembo, specjalista w dziedzinie układów hamulcowych, realizuje swoją misję na rzecz rozwoju nowej mobilności.

Brembo, światowy lider w dziedzinie wysokowydajnych układów hamulcowych, skupia się na dostarczaniu innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań samochodowych za sprawą wielokrotnie nagradzanej serii Beyond. Obydwa dostępne obecnie produkty zostaną znacznie udoskonalone i przeznaczone do kolejnych klas pojazdów.

Klienci rynku aftermarket mogą korzystać z dwóch rozwiązań Brembo Beyond, które bazują na doświadczeniu zdobytym przez sześć dekad rozwoju zaawansowanych układów hamulcowych dla rynku OE we współpracy z najlepszymi producentami samochodów i zespołami wyścigowymi. Produkt Brembo Beyond Greenance Kit, zgodny z normą Euro 7, gwarantuje wysokie osiągi, przy znacznym zmniejszeniu emisji PM10 i PM2,5 oraz obniżeniu całkowitego kosztu eksploatacji pojazdu, a Brembo Beyond EV Kit, przeznaczony do pojazdów elektrycznych i typu plug-in, chroni przed korozją i ogranicza hałas.  

W przyszłości seria Beyond zostanie powiększona o kolejne nowe produkty hamulcowe dla szerszej gamy pojazdów.

Więcej o nowościach będzie można dowiedzieć się odwiedzając stoisko Brembo w hali 3, A61. Wszystkie szczegóły zostaną ogłoszone podczas konferencji prasowej w dn. 10 września o godz. 12:00 również na stoisku Brembo.

Źródło: Brembo

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę