System kalibracji EZ ADAS od Sun Diagnostic

Cartec
13.1.2020
Reklama
Reklama

Do oferty firmy Cartec dołączył nowy produkt od Sun Diagnostic – system kalibracji EZ ADAS.

Nowoczesne samochody, które kontrolowane są przez wyspecjalizowane systemy komputerowe wyposażone są w coraz większą liczbę zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS). Systemy ADAS stanowią wyzwanie dla serwisów blacharsko-lakierniczych oraz serwisów mechanicznych – wyzwanie to jednocześnie daje dużą szansę i otwiera nowe możliwości. Nawet najprostsza naprawa może obejmować jeden lub więcej systemów ADAS.

Reklama

Precyzyjny i wydajny system ponownej kalibracji ADAS otwiera nowe możliwości biznesowe. System rekalibracji EZ AdasTM to zaawansowany zestaw precyzyjnych narzędzi zaprojektowanych zgodnie z innowacyjnymi standardami. Po wyznaczeniu geometrycznej osi jazdy według przyjaznej procedury dla użytkownika, można szybko ustawić tarczę kalibracyjną za pomocą lasera, co zapewnia dokładne wyniki. Cała procedura rekalibracji z przewodnikiem składa się z zaledwie kilku łatwych kroków – nawet o 40% mniej niż w większości dostępnych na rynku systemów.

Nowy system EZ ADAS współpracuje z urządzeniami do pomiaru geometrii kół John Bean i oraz ze wszystkimi testerami diagnostycznymi SUN PDL.

Reklama

Źródło: Cartec

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama