Świece żarowe Hidria montowane fabrycznie w koncernie FIATA

18.12.2015
Reklama
Reklama

Hidria dostarcza 100% świec żarowych do nowego silnika Fiata 1.3 Multijet turbo. Silnik spełnia normę EURO 6, emitując mniej CO2 i spala mniej paliwa.

Nowe świecie znajdą się w modelach Lancia Ypsilon, Qubo, Fiat Panda, 500L, 500X. Wraz z postępem technologicznym i wprowadzaniem nowych norm czystości spalin (Euro 6 i od 2018 Euro 7), wzrosły wymagania stawiane świecom zarówno 12-24 V, jak i niskonapięciowych 4,4 V montowanych w silnikach Euro 6 i 7. Wymusza to techniczne i technologiczne zmiany w projektowaniu i produkcji świec żarowych.

Reklama

Obniżenie spalania, czystsze spaliny, wyższa sprawność silnika to podstawy nowoczesnych silników Diesla. Dlatego tak ważny jest pomiar ciśnienia w komorze spalania. Hidria jako jeden z zaledwie dwóch producentów na świecie skonstruowała świecę żarową PSG z czujnikiem ciśnienia, chronioną 11 światowymi patentami. Potrafi on zmierzyć ciśnienie w cylindrze w czasie rzeczywistym i przekazywać dane do centralnego sterownika silnika.

Świece żarowe Hidria wyłącznie w Inter Cars

Reklama

Od września świece żarowe Hidria są dostępne w filiach Inter Cars na zasadzie wyłączności. Katalog Hidria to ponad 300 referencji świec żarowych. Te 300 referencji pokrywa 98% rynku wtórnego. Wszystkie świece żarowe Hidria objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Świece żarowe w ofercie Inter Cars m.in. do Fiata występuję pod indeksem np. H1 054.

Źródło: Inter Cars

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama