Śruby mocujące do tarczy hamulcowej Textar

Textar
10.12.2019

Śruby mocujące tarczę hamulcową do piasty to elementy, których nie można pominąć przy okresowej konserwacji lub wymianie podzespołów układu hamulcowego. Występują w różnych wersjach, choć najpopularniejsze z nich to te odkręcane na wewnętrzny torx, sześciokąt wewnętrzny lub z końcówką BNAE.

Ten niewielki element układu hamulcowego pracuje w wymagającym środowisku i jest narażony na brud i wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne. Dlatego musi być dobrej jakości i odpowiednio zabezpieczony przed korozją. W ofercie produktów marki Textar można znaleźć śruby montażowe przeznaczone do układu hamulcowego wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych.

Powiązane firmy

TMD Friction

Można zakupić pojedyncze sztuki, jak również wygodne opakowania zbiorcze. W katalogu należy szukać ich pod numerami od TPM0001 do TMP0010 oraz TPM0015 do TPM0016. Pakiet zbiorczy zawierający 10 różnych typów śrub znajduje się pod numerem TPM1000.

Źródło: Textar

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę