Śruby mocujące do tarczy hamulcowej Textar

Textar
10.12.2019
Reklama
Reklama

Śruby mocujące tarczę hamulcową do piasty to elementy, których nie można pominąć przy okresowej konserwacji lub wymianie podzespołów układu hamulcowego. Występują w różnych wersjach, choć najpopularniejsze z nich to te odkręcane na wewnętrzny torx, sześciokąt wewnętrzny lub z końcówką BNAE.

Ten niewielki element układu hamulcowego pracuje w wymagającym środowisku i jest narażony na brud i wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne. Dlatego musi być dobrej jakości i odpowiednio zabezpieczony przed korozją. W ofercie produktów marki Textar można znaleźć śruby montażowe przeznaczone do układu hamulcowego wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych.

Reklama

Można zakupić pojedyncze sztuki, jak również wygodne opakowania zbiorcze. W katalogu należy szukać ich pod numerami od TPM0001 do TMP0010 oraz TPM0015 do TPM0016. Pakiet zbiorczy zawierający 10 różnych typów śrub znajduje się pod numerem TPM1000.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Textar

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama