Snap-on Equipment wprowadza tester SUN PDL 8100 na rynek polski

Snap-on Equipment wprowadza tester SUN PDL 8100 na rynek pol snap-on

SUN PDL 8100 to najnowszy flagowy tester z Inteligentną Diagnostyką wprowadzony na rynek polski.

PDL 8100 jest testerem najnowszej generacji, opartym na całkowicie nowym procesorze i nowej płycie głównej. PDL8100 jest testerem samodzielnym, z wbudowanym kolorowym ekranem dotykowym 10-calowym oraz własnym zasilaniem. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w ciężkich warunkach warsztatowych, jest odporne na wstrząsy i zabrudzenia.

Obsługa testera jest prosta i czytelna, menu jest przejrzyste, wszystkie funkcję i procedury są dokładnie opisane krok po kroku.
Nowy flagowiec dzięki zastosowaniu nowego procesora i dedykowanego systemu operacyjnego jest superszybki. Poza diagnostyką szeregową PDL 8100 wyposażony jest w Tester Podzespołów oparty o wykorzystanie oscyloskopu 2-kanałowego wbudowanego w urządzenie z gotowymi procedurami pomiarowymi i danymi referencyjnymi dla danego komponentu.

Sam proces diagnostyczny wykorzystuje opatentowaną Inteligentną Diagnostykę, która prowadzi mechaników w logiczny sposób przez proces diagnozowania od ustalenia rodzaju usterki do rozwiązania problemu, oszczędzając im czas i czyniąc ich pracę bardziej wydajną i efektywną.

Inteligentna Diagnostyka na podstawie kodu błędu wskazuje każdą następną czynność, jaką należy wykonać i prowadzi użytkownika krok po kroku do znalezienia rozwiązania. Wyświetlane są tylko istotne informacje, dobrane dla konkretnego pojazdu i kodu usterki, jednocześnie system pozwala uniknąć wykonywania czynności, które w danym przypadku są niepotrzebne. Mechanicy oszczędzają czas, a warsztat jest bardziej wydajny i produktywny.

PDL 8100 to najnowsze urządzenie z linii najbardziej efektywnych i najbardziej intuicyjnych narzędzi diagnostycznych, jakie kiedykolwiek stworzono.

Więcej o testerze PDL 8100 z systemem Inteligentnej Diagnostyki na stronie:
https://eu.sun-workshopsolutions.com/pl/products/diagnostic/pdl-8100tm
 

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę