NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ – pod takim hasłem Schaeffler rusza z nową akcją promocyjną

Schaeffler rusza z nową akcją promocyjną Schaeffler
23.10.2020

Akcja NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ potrwa od 19. października do 06. grudnia. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT (www.repxpert.pl).  Przez 7 niezwykłych tygodni uczestnicy mają okazję zgarnąć po 100 nagród tygodniowo – razem do wygrania jest aż 700 nagród!

Tym razem Schaeffler, producent dobrze znanych marek LuK, INA i FAG, dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował wartościowe działania i sprzęty mające na celu skuteczną promocję serwisów samochodowych.

Powiązane firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Aby wygrać jedną ze 100 nagród tygodnia, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż 7 różnych nagród! W każdym tygodniu inna nagroda. Każdy tydzień to odrębny ranking.

Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie wyjątkowego zestawu nagród m.in. kaseton LED, ekspres do kawy, kampania Google Ads oraz upominki dla Klientów warsztatu.

– Jakość usług to najlepszy rodzaj reklamy. Jednak my zachęcamy do tego, aby właściciele warsztatów i mechanicy uczynili Klienta bohaterem swojej historii – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. – Z tego względu przygotowaliśmy do wygrania szereg nagród związanych ze skuteczną reklamą. A więc „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ!” – dodaje.

– To już trzecia w tym roku akcja promocyjna, gdzie punkty REPXPERT mają podwójną moc – można je zamieniać na nagrody w sklepie bonusowym na portalu www.repxpert.pl, a dodatkowo kupony biorą udział w rankingu nagród tygodniowych akcji „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ”– zaznacza Konrad Habit, odpowiadający za portal REPXPERT. – Oprócz wysokiej jakości to kolejny dodatkowy powód, aby kupować produkty marek LuK INA i FAG oraz rejestrować kupony bonusowe – dodaje.

Akcja promocyjna realizowana jest u autoryzowanych Dystrybutorów lub Partnerów Schaeffler Polska, na portalu www.repxpert.pl oraz na stronie internetowej www.niedajsieprzeoczyc.pl od 19 października do 6 grudnia 2020 r.

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.niedajsieprzeoczyc.pl oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska.

Źródło: Schaeffler

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę