Samoobsługowy hurtowy zakup paliw w usłudze B2B 24

Lotos
10.4.2020
Reklama
Reklama

Grupa LOTOS dla franczyzobiorców i klientów B2B realizuje nowatorską na rynku zakupów hurtowych paliw usługę B2B 24. Narzędzie ma sprawdzać się w obecnej sytuacji. Umożliwia całkowicie samoobsługowy zakup paliwa z odbiorem własnym transportem z bazy magazynowej LOTOSU.

Wprowadzanie usługi B2B 24 spółka LOTOS Paliwa rozpoczęła już w połowie ubiegłego roku. Od początku tego roku sprzedaż hurtowa paliw i do franczyzobiorców z wykorzystaniem tego narzędzia ma znaczący udział we wszystkich transakcjach hurtowego obrotu paliwem.

Reklama

Nasi kontrahenci doceniają usługę B2B 24 zwłaszcza teraz, w czasie epidemii, ponieważ pozwala ona ograniczyć bezpośrednie kontakty biznesowe do minimum. B2B 24 umożliwia samoobsługowy zakup paliwa. Narzędzie to sprawdza się szczególnie tam, gdzie klient chce zachować samodzielność, bezpieczeństwo i gdzie jednocześnie liczą się elastyczność oraz czas – mówi Sebastian Bojemski, Wiceprezes Zarządu ds. handlu B2B i logistyki w spółce LOTOS Paliwa.

Usługa realizowana jest z wykorzystaniem dedykowanego portalu internetowego. Zamówienia klientów są przetwarzane automatycznie przez całą dobę i wysyłane na bazy paliw do realizacji w godzinach pracy baz. Do momentu odbioru paliwa klienci mogą modyfikować swoje zamówienia lub zmieniać dane potrzebne do realizacji odbioru. Tam, gdzie jest to wymagane, system dokonuje także stosownych zgłoszeń przewozu do SENT i zarządza aktualizacją tych zgłoszeń. Po odbiorze klient otrzymuje przez portal elektroniczną fakturę wystawioną całkowicie automatycznie.

Reklama

Źródło: LOTOS

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama