Rusza akcja Żarówka czy świeczniówka

20.10.2015
Reklama
Reklama

Celem najnowszej akcji OSRAM pod hasłem „Żarówka czy świeczniówka” jest zwrócenie uwagi kierowców na ogromne znaczenie, jakie ma właściwe oświetlenie na drodze, wyrobienie u nich nawyku sprawdzania, czy kupują oryginalne produkty oświetleniowe do samochodów i edukowanie ich pod kątem bezpieczeństwa na drodze.

W ramach jesiennej kampanii OSRAM wzmacnia działania pod kątem promocji oryginalnych produktów. Jednocześnie producent oświetlenia przygotował szereg narzędzi, które pomogą konsumentom bezpiecznie kupić produkty, a także zweryfikować ich oryginalność. Uruchomiony został program certyfikowanych sprzedawców internetowych oraz specjalny serwis internetowy www.czyoryginal.pl, gdzie na podstawie zdjęć wykonanych np. smartfonem będzie można sprawdzić, czy produkt jest oryginalny.

Reklama

- Obserwujemy rozszerzającą się skalę zjawiska obniżania jakości produktów, oszukiwania klientów przez niektóre sklepy i podszywania się pod markowych producentów – ujawnia Magdalena Bogusz, marketing manager speciality lighting w OSRAM. - Nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego chcemy zwrócić uwagę na ten problem i przestrzec kierowców przed kupowaniem źródełświatła z niesprawdzonych źródeł – dodaje.

Dzięki akcji OSRAM dowiemy się, dlaczego warto zainwestować w sprawdzone oryginalne oświetlenie do samochodu, jaki ma to związek z bezpieczeństwem na drodze, a także na co zwracać uwagę wybierając żarówki samochodowe. Dostrzeżemy wyraźne różnice między wysokimi jakościowo, oryginalnymi lampami do samochodów, a żarówkami podrobionymi – nietrwałymi i niebezpiecznymi w użyciu. Informacje na ten temat będzie można znaleźć na stronie www.oryginalneibezpieczne.pl.

Reklama

W kampanię zaangażował się Kuba Bielak, dziennikarz motoryzacyjny i właściciel Akademii Bezpiecznej Jazdy, dla którego wybór jest jasny. – Zawsze inwestuje w oryginalne i bezpieczne żarówki samochodowe i lampy ksenonowe. Oryginalne oświetlenie to jakość i pewność, że wszystko działa jak należy – mówi Kuba Bielak.

Źródło: OSRAM

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama