Ravenol Professionals pomaga w rozwoju twojego warsztatu

Ravenol
18.2.2019

Sieć Ravenol Professionals przykłada wielką wagę do rozwoju warsztatów należących do sieci. Organizatorzy za priorytet postawili sobie edukację i poszerzanie umiejętności oraz kompetencji mechaników, które są podstawą dobrze preferującego warsztatu.

Chcemy, aby warsztaty należące do sieci mogły rozwijać skrzydła. Dzięki możliwościom, które daje Ravenol Professionals, każdy z warsztatów naszej sieci ma możliwość rozszerzenia wachlarza swoich usług.

Reklama

Jak to możliwe? Dzięki współpracy z ekspertami Ravenol każdy z uczestników sieci ma możliwość wykonania usługi regeneracji konwerterów oraz regeneracji skrzyń biegów na odległość. Warsztat demontuje uszkodzoną część i wysyła ją do ekspertów RAVENOL, a oni przygotowują wycenę i zajmują się regeneracją. Takie rozwiązanie, które można łatwo i szybko uruchomić dzięki członkostwu w sieci Ravenol Professionals, jest dobrym źródłem dodatkowych zysków.

Więcej informacji na stroniw www.professionals.ravenol.pl.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Ravenol

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę