Produkt nominowany: Xtool H6EB

Produkt nominowany: Xtool H6EB Xtool Polska
4.7.2022

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Xtool H6EB jest urządzeniem diagnostycznym, które pozwala na pełną diagnostykę modułów w pojazdach osobowych oraz lekkich dostawczych. Oprogramowanie zostało wyposażone w wiele funkcji serwisowych: począwszy od Live data, przez kodowanie wtryskiwaczy, programowanie skrzyni biegów, obsługę fi ltrów DPF/GPF, obsługę zawieszenia pneumatycznego, adaptację refl ektorów, po odczyt EEPROM itp. Tester diagnostyczny umożliwia również programowanie kluczy w pojazdach (po zastosowaniu przystawki KC501 urządzenie jest w stanie zaprogramować ponad 90% kluczy).

Atutem opisywanej platformy diagnostycznej jest łączność bezprzewodowa oraz 3-letnia subskrypcja aktualizacji, która gwarantuje posiadanie zawsze aktualnego oprogramowania do obsługi wielu marek pojazdów. Po upływie 3-letniego bezpłatnego wsparcia istnieje możliwość dokupienia kolejnego pakietu. Dodatkowo licencja jest dożywotnia. Po upływie 3 lat tester nie blokuje się, jeżeli nie wykupimy aktualizacji. Nie ma również karencji ani opłat za aktualizacje wsteczne. W zestawie znajdują się złącza dla Mercedes 14 pin, Mercedes 38 pin, BMW 21 pin oraz OBDII16.

Xtool Polska
ul. Świerkowa 32, 62-020 Rabowice
www.xtool.com.pl
logo Xtool

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę