Podnośniki podpodłogowe i kanałowe do pojazdów ciężarowych od ELWICO SERWIS

Podnośniki podpodłogowe i kanałowe do pojazdów ciężarowych ELWICO

Asortyment spółki ELWICO SERWIS wyróżnia się nie tylko bogatym wyborem urządzeń i akcesoriów, ale też wysoką jakością wykonania. Firma współpracuje ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami, oferując podnośniki samochodowe podpodłogowe, stemplowe, podnośniki kolumnowe, podnośniki nożycowe, podnośniki do samochodów elektrycznych, podnośniki do busów, vanów i kamperów w wersji stacjonarnej i mobilnej. Urządzenia mogą być wykorzystywane do bezpiecznego i komfortowego unoszenia różnego rodzaju pojazdów – sprawdzą się zarówno w przypadku quadów i motocykli, jak i samochodów osobowych czy też pojazdów ciężarowych. 

Podnośniki podpodłogowe do pojazdów ciężarowych o udźwigu od 30 do 75 ton

W podnośnikach oferowanych przez Firmę ELWICO SERWIS jeden ze stempli jest stały, natomiast pozostałe przesuwają się wzdłuż kasety wraz z pokrywą/podłogą. Dźwigniki zabudowywane są w stalowej, ocynkowanej kasecie.

Elwico_podnosnik_podpodlogowy ELWICO SERWIS

Wymiary kasety podnośnika dostosowywane są do indywidualnych potrzeb stanowiska, a każdy ze stempli posiada udźwig 15 ton i wysokość podnoszenia do 1.9 m.

Podnośnik wyróżnia ekran dotykowy i możliwość obsługi pilotem. Producent zapewnia aktualizację oprogramowania oraz zdalne wsparcie techniczne wraz z gwarancją bezpieczeństwa pracy.

Podnośniki kanałowe pneumatycznohydrauliczne o udźwigu 15 ton do obsługi skrzyń biegu w pojazdach

To uniwersalne podnośniki do zastosowania w kanale lub na posadzce. Rozwiązanie z oferty ELWICO SERWIS dedykowane zostało do wszelkich prac związanych z podnoszeniem pojazdów.

Elwico_podnosnik_podpodlogowy ELWICO SERWIS

Ten model podnośnika kanałowego jest idealny do demontażu i ponownego montażu skrzyń biegów. Posiada wbudowaną pompę nożną do dodatkowego, precyzyjnego pozycjonowania. Sprężynowe wsporniki kół w podnośniku zabezpieczają ją przed niekontrolowanym ruchem przy obciążeniu powyżej 800 kg. Firma ELWICO SERWIS oferuje klientom szeroką gamę opcji wyposażenia dodatkowego.

Źródło: ELWICO SERWIS

 

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę