„Poczuj różnicę” z BILSTEIN na Torze Modlin

„Poczuj różnicę” z BILSTEIN na Torze Modlin BILSTEIN
22.3.2022

Po raz pierwszy w Polsce marka BILSTEIN organizuje jazdy porównawcze na Torze Modlin samochodami zawieszonymi na różnych amortyzatorach. Szkolenie „Poczuj różnicę” przeznaczone jest dla 25 mechaników, a zgłoszenia nadsyłane są w formie quizu.

Od lat 60. ubiegłego wieku BILSTEIN oferuje amortyzatory i zestawy zawieszeń oraz elementy montażowe. Aktualnie oferta podzielona jest na dwie grupy. Replacement, czyli zamienniki fabrycznie montowanych części oraz Performance, czyli ich ulepszone pod względem charakterystyki pracy odpowiedniki.

Jak porównać ze sobą te różnice? Z reguły wystarczy zestawienie danych z kart technicznych lub prezentacja produktowa na szkoleniu organizowanym przez BILSTEIN. Jednak do tej pory nie było jeszcze okazji do „poczucia różnicy” podczas jazdy samochodem. Do teraz, bowiem pierwszy taki test w Polsce zostanie zorganizowany 21 kwietnia 2022 roku na Torze Modlin. Do dyspozycji uczestników będą dwa identyczne modele Volkswagena Golf VII. Przy czym zawieszenie jednego oparto na fabrycznych amortyzatorach, zaś drugiego na ich odpowiednikach z serii BILSTEIN B6 Performance.

Udział w tym szkoleniu przeznaczony jest wyłącznie dla mechaników samochodowych. Zapisy odbywają się w formie rozwiązania quizu wiedzy o amortyzatorach i zawieszeniu BILSTEIN. Zaś odpowiedź na najważniejsze pytanie – stanowiące dla jury podstawę wyboru 25 osób – pozostaje do opisania własnymi słowami „Dlaczego chciałbyś wziąć udział w szkoleniu BILSTEIN i Gosi Rdest?”.

Pojawienie się imienia i nazwiska tej utalentowanej zawodniczki nie jest przypadkowe. Jako Ambasadorka marki BILSTEIN w Polsce będzie obecna w trakcie tego spotkania. I to w roli kierowcy wyścigowego w Seacie Leon Racer, którego zawieszenie naturalnie oparto na rozwiązaniach producenta z Ennepetal. Co więcej, każdy z zaproszonych gości będzie miał okazję poczuć sportowe emocje towarzysząc zawodniczce na prawym fotelu!

Quiz, warunki uczestnictwa oraz szczegółowy opis tego wydarzenia dostępne są na stronie https://workshop.bilstein.com/pl/poczuj-roznice/ Zgłoszenia należy nadsyłać do 8 kwietnia 2022 r., przy czym każdy chętny do wzięcia udziału w jazdach testowych może przesłać swoje odpowiedzi dowolną liczbę razy.

Źrodło: BILSTEIN

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę