AutoExpert
Reklama
Reklama

Pakiety części zamiennych BPW w korzystnych cenach

Preview
BPW
9.10.2020
Reklama
Reklama

Z powodu pandemii koronawirusa aktualna sytuacja w całej branży transportowej jest trudna. Lockdown dotknął wiele branż korzystających z usług transportowych. Planowe inwestycje w nowe pojazdy, a nawet bieżące serwisowanie pojazdów zostały częściowo wstrzymane lub przesunięte. W tej trudnej sytuacji Grupa BPW (BPW & PE Automotive), stojąc po stronie użytkowników pojazdów, postanowiła wprowadzić „Program Flotowy”, oferując firmom transportowym możliwość korzystnego zakupu pakietów części. Pozwoli on na dłuższą, bezawaryjną eksploatację  pojazdów w myśl hasła DŁUŻEJ W TRASIE .

Program wsparcia flot zawiera wysokiej jakości pakiety serwisowe zapewniające długą eksploatację naczepy. Wybierając pakiet części zamiennych do floty, można  zaoszczędzić nawet do 40 % w porównaniu do cen detalicznych.

Reklama

Preview

Reklama

Jeżeli chcesz wziąć udział w programie wsparcia flotowego, zadzwoń do swojego warsztatu i przekaż zlecenie naprawy. Całą resztą zajmie się Twój warsztat we współpracy z partnerem handlowym. Na podstawie numeru VIN i numerów osi warsztat weryfikuje zakres naprawy i zamawia odpowiednie pakiety części zamiennych u swojego partnera handlowego. Partner handlowy po otrzymaniu zamówienia z warsztatu składa zlecenie na odpowiednie zestawy do naczep na portalu zamówień pod adresem www.order.trailer-kit.com, korzystając z loginu. Na portalu zamówień pojawiają się zapytania dealerów i tam też są weryfikowane. Następnie zamówienie zostaje przekazane do BPW i PE. Po wpłynięciu zamówienia BPW i PE zajmują się przygotowaniem zestawów i organizują transport. Zestawy do naczep zostają wysłane prosto do warsztatu.

Więcej informacji na stronie https://trailer-kit.com/pl/

Źródło: BPW

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama