Nowy terminarz on-line Integra TPS 4.0 dla klientów serwisu

Integra Software
2.11.2020
Reklama
Reklama

Terminarz on-line Integra TPS 4.0 umożliwia klientom serwisu dokonanie samodzielnej rezerwacji terminu naprawy. Klient warsztatu w kilku prostych krokach może wybrać dogodny termin, określić zakres naprawy i zarezerwować termin z dowolnego urządzenia, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie z wykorzystaniem elektronicznego doradcy serwisowego dostępnego 24/7.

Terminarz on-line Integra TPS 4.0 jest w pełni zintegrowany z programem warsztatowym Integra Car 7 i może zostać spersonalizowany pod potrzeby konkretnego serwisu (zakres i rodzaj stanowisk naprawczych, wygląd interfejsu, czasochłonność usług itp.).

Reklama

Więcej informacji na stronie producenta oprogramowania, firmy Integra Software: https://integra.com.pl/ i pod numerem telefonu: 94 348 92 22

Reklama

Źródło: Interga Software

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama