Nowy oddział INTER-TEAM w Gnieźnie

Nowy oddział INTER-TEAM w Gnieźnie INTER-TEAM

Piątego lutego otworzył swoje podwoje dla klientów nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Gnieźnie przy ul. Podkomorskiej 5. Jest to 7 oddział spółki w Wielkopolsce i 87 w Polsce. 

Krok po korku otwieramy kolejne placówki sprzedażowe w Wielkopolsce docierając do nowych klientów i oferując już istniejącym jeszcze lepszy serwis. Oddział w Gnieźnie będzie łączył obie te funkcję. Bliska odległość od magazynu regionalnego w Niepruszewie gwarantuje szybkie dostawy pełnego asortymentu części zamiennych, akcesoriów oraz narzędzi i urządzeń warsztatowych – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Wsparciem dla klientów jest wykwalifikowany zespół sprzedażowy, który służy pomocą przy realizacji zamówień i doborze części. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Zakupy można realizować na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego oraz zamawiać telefoniczne, mailowo lub poprzez platformę handlową INTER-TEAM. Kierowcy w oddziale zadbają o dostarczanie zamówionych części bezpośrednio do warsztatów wyjeżdżając w trasy kilka razy dziennie. 

Zachęcam do odwiedzin w nowym oddziale, gdzie nasi pracownicy przedstawią Państwu szeroką ofertą produktową i usługową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy ciekawe oferty promocyjne, oferujemy szkolenia oraz umowy inwestycyjne, które pozwalają na doposażenie warsztatu w nowoczesne urządzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wizyt na miejscu – dodaje Paweł Nowosielski.

Adres nowego oddziału: 
INTER-TEAM Gniezno
ul. Podkomorska 5 
62-200 Gniezno
tel. 61 679 11 13
e-mail: gniezno@inter-team.com.pl 
  
Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8.00 – 17.00 
sob.: 8.00 – 14.00

Źródło: Inter-Team

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę