Nowy model kompresora w portfolio marki OSRAM

Nowy model kompresora w portfolio marki OSRAM OSRAM

W sprzedaży pojawił się właśnie nowy model kompresora serii TYREinflate. Model OTIR 4000 to poręczne, bezprzewodowe urządzenie, które pozwoli na szybkie i komfortowe wyrównanie ciśnienia w oponach.

Kompresor TYREinflate 4000 napompuje 13-calową oponę w niecałe cztery minuty, a 15-calową – w sześć minut. Wbudowany akumulator jonowo-litowy pozwala na użycie go w każdym miejscu, a podświetlany i czytelny wyświetlacz dodatkowo ułatwi pracę również po zmroku. Oprócz wygodnej funkcji bezprzewodowego pompowania, urządzenie wyposażono w metrowy kabel do ładowania typu USB-C, a także przewód zasilający z wtyczką do gniazda zapalniczki.

TYREinflate 4000 ma także wiele innych, przydatnych funkcji – można zaprogramować w nim kilka wartości pożądanego ciśnienia, aby w każdym momencie i szybko napompować koło, a kompresor samoczynnie zakończy proces pompowania po osiągnięciu zadanej wartości. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest także lampka LED oraz zawór upustowy, przy pomocy którego można łatwo zmniejszyć ciśnienie.

Kompresor TYREinflate sprawdzi się nie tylko w samochodach. W zestawie dostępny jest zestaw trzech adapterów, dzięki którym można napompować także opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep, a nawet dziecięcych wózków. W sezonie letnim urządzenie można także wykorzystać do napełnienia powietrzem wszelkiego sprzętu sportowego – pontonów, piłek, basenów, materacy czy wodnych zabawek.

Urządzenie OTIR 4000 to już ósmy model w dostępnej ofercie kompresorów TYREnflate firmy OSRAM. Większość z nich to produkty z cyfrowym manometrem, a w zależności od potrzeb użytkownicy mogą znaleźć proste i klasyczne modele, a także przeznaczone dla bardziej wymagających klientów, o konkretnych preferencjach, wyposażone w dodatkowe funkcje ułatwiające obsługę. Na całą serię kompresorów TYREinflate producent udziela 2-letniej gwarancji.

Źródło: OSRAM

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę