Nowość w sklepie bonusowym REPXPERT! Bon towarowy!

Nowość w sklepie bonusowym REPXPERT! Bon towarowy! Schaeffler

Pierwszy raz w Polsce, w ramach programu lojalnościowego REPXPERT firmy Schaeffler zgromadzone punkty można zamienić na bony towarowe.

– Pierwszy raz w Polsce, w ramach programu lojalnościowego REPXPERT firmy Schaeffler zgromadzone punkty można zamienić na bony towarowe. Bony umożliwiają otrzymanie opustu na zakupu towarów Schaeffler u jednego z naszych Dystrybutorów – mówi Konrad Habit, zarządzający zespołem Produktu. – Akcję rozpoczynamy z naszym dystrybutorem Auto Partner, mającym szeroką sieć dystrybucji w całej Polsce – dodaje.  – Jeśli produkt będzie cieszył się zainteresowaniem postaramy się wprowadzać kolejne tego typu rozwiązania do oferty w naszym sklepie bonusowym REPXPERT.

Powiązane firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Portal warsztatowy REPXPERT to jednak nie tylko sklep bonusowy – to także szybki dostęp do informacji i usług dotyczących produktów marek LuK, INA i FAG, napraw, trendów na rynku motoryzacyjnym Aftermarket i możliwość szkolenia się. Co ciekawe, portal jest całkowicie bezpłatny, a dostęp do niego nieograniczony i możliwy przez 24 godziny na dobę!

Kod rabatowy o wartości 100 zł oferowany w REPXPERT uprawnia do uzyskania zniżki przy zamówieniach na produkty LuK, INA i FAG, składanych w sieci sprzedaży dystrybutora części zamiennych Auto Partner. W przyszłości planowane jest rozszerzenie akcji o kupony od kolejnych dystrybutorów.

Więcej informacji: www.repxpert.pl.

Źródło: Schaeffler Polska

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę