Nowe zestawy paska wielorowkowego z pompą wody od Continental

Continental
1.3.2019
Reklama
Reklama

Nowością w ofercie Continental PTG są zestawy paska wielorowkowego z pompą wody.

Powodem wprowadzenia takiego rozwiązania jest to, że napęd pomocniczy w nowoczesnych silnikach z systemem zarządzania termicznego jest coraz bardziej skomplikowany, przez co jego naprawa jest bardziej czasochłonna. Analogicznie do procedury wymiany paska rozrządu, również w przypadku wymiany paska pomocniczego warto jednocześnie wymienić pompę wody.

Reklama

Dzięki zastosowaniu nowego zestawu paska wielorowkowego z pompą wody firmy Continental ​​mechanicy zawsze mają pod ręką wszystko to, czego potrzebują do wykonania danej operacji. Dostępność tego typu zestawów dla napędu pomocniczego jest możliwa po raz pierwszy dzięki zastosowaniu udanej koncepcji zestawów wszystko w jednym plus pompa wody. Rozszerzony asortyment obejmuje również 23 nowe referencje pomp wody.

Powiązane firmy

Reklama

 Źródło: Continental

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama