AutoExpert
Reklama
Reklama

Nowe produkty firmy Ravenol do czyszczenia wnętrza

Preview
Ravenol
4.7.2018
Reklama
Reklama

Firma Ravenol zaprezentowała nowy produkt do czyszczenia wnętrza – Ravenol Active Foam Cleaner wraz z chusteczkami czyszczącymi na rolce.

Ravenol Active Foam Cleaner – jest to uniwersalna pianka czyszcząca do czyszczenia powierzchni pojazdu tj. nadwozia, podwozia i powierzchni szklanych. Doskonale czyści kaski i obudowy motocykla, szyby wszystkich pojazdów, a także gładkie powierzchnie, takie jak lusterka, szklane tafle itp. Nowa pianka czyszcząca usuwa brud, olej, tłuszcz, silikony, nikotynę i pozostałości owadów. Pozostawia powierzchnie bez smug, dając także przyjemny cytrusowy zapach.

Reklama

Ravenol Active Foam Cleaner rozszerza ofertę akcesoriów samochodowych i środków czyszczących i jest dostępny w pojemności 500 ml ze spryskiwaczem. Produkt ten jest używany w profesjonalnym sporcie motorowym na całym świecie i do czyszczenia podczas pit stopów.

Ponadto do czyszczenia powierzchni firma zaleca praktyczne i uniwersalne chusteczki czyszczące na rolce Ravenol Mehrzweckreinigungstücher auf Rolle. Są to wielozadaniowe chusteczki na rolce wykonane z wyjątkowo odpornej tkaniny z poliestru i wiskozy, które dzięki perforacji łatwo się oddzielają. Chusteczki pakowane są po 35 i 70 sztuk w rolce.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Ravenol

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama