Nowe otwarcie salonu Kia360 w Seulu – nowoczesna przestrzeń, w której można doświadczyć rozwiązań z zakresu mobilności

Kia
12.8.2021
Reklama
Reklama

Kia Corporation ogłosiła dziś, że na nowo otwiera innowacyjny salon Kia360 na południu Seulu, w którym klienci mogą wirtualnie doświadczyć przyszłych rozwiązań z zakresu mobilności.

Kia360 to pierwsza publiczna przestrzeń, w której jest prezentowana nowa oferta marki, w tym przyszłe rozwiązania z zakresu mobilności i nowatorski design. Salon Kia360 po raz pierwszy został otwarty w 2017 roku i był znany jako BEAT360. Dzisiaj miało miejsce jego nowe otwarcie, z nową nazwą. Teraz salon Kia360 nawiązuje do nowej strategii, którą ogłoszono na początku 2021 roku i ma inspirować klientów.

Reklama

Przestronny budynek o powierzchni 1900 metrów kwadratowych został przeprojektowany przy użyciu nowych, reprezentatywnych dla marki kolorów – Midnight Black i Polar White, co pozwala na atrakcyjne oświetlenie go zarówno w dzień, jak i w nocy.

Wewnątrz wydzielone są trzy strefy – marki i designu, samochodów elektrycznych oraz użytkowników samochodów marki Kia. Strefy są ze sobą połączone, dzięki czemu zwiedzający mogą z łatwością podziwiać zróżnicowane wystawy oraz eksponaty. W strefie dla użytkowników samochodów marki Kia znajduje się symulator „AI Space”, który – za pomocą nowoczesnych rozwiązań z zastosowaniem sztucznej inteligencji – pozwala wirtualnie doświadczyć działania zaawansowanych systemów asystujących (ADAS), stosowanych w samochodach marki Kia.

Reklama

Więcej: www.kia.com

Źródło: KIA

 

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama