Nowe oprogramowanie testerów Snap-on Diagnostics

Nowe oprogramowanie testerów Snap-on Diagnostics Snap-on Diagnostics
4.7.2014

Snap-on Diagnostics wprowadza na rynek nową wersję 14.2 oprogramowania dla rodziny samodzielnych testerów diagnostycznych SUN Ethos, PDL3000 oraz Solus Pro.

Technologia cały czas się zmienia i staje się coraz bardziej skomplikowana. Każdy warsztat dzisiaj znajduje się pod presją rozwoju, aby móc serwisować i naprawiać nowoczesne samochody. Snap-on Diagnostics oferuje każdemu warsztatowi możliwość nadążania za tymi zmianami. Najnowsze oprogramowanie diagnostyczne pozwoli na pomyślne przeprowadzenie napraw wielu marek i modeli samochodów, dzięki czemu każdy warsztat będzie miał więcej możliwości na zwiększenie zysku.

Wersja 14.2:

  • Obsługa 30 producentów oraz pełne pokrycie EOBD
  • Dodano 9 producentów z rynku USA – Porsche, Chrysler, Dodge, Jeep, Plymouth, BMW, Mini, VW i Audi
  • 25% więcej funkcji i możliwości diagnostycznych niż w 13.2 – to oznacza o ¼ więcej w porównaniu do wersji sprzed roku!
  • 27 producentów zostało zaktualizowanych w wersji 14.2
  • Rozszerzone funkcje automatycznej identyfikacji, skanowania systemów, kasowania wszystkich kodów we wszystkich systemach równocześnie
  • Nowe wersje silnikowe dla istniejących modeli
  • Nowe funkcje specjalne dla istniejących modeli

Użytkownicy testerów Snap-on Diagnostics w Polsce mogą korzystać z systemu wsparcia technicznego. Wsparcie techniczne jest bezpłatne przez okres jednego roku od zakupienia testera.

Do korzystania ze wsparcia technicznego uprawnieni są wszyscy użytkownicy testerów ETHOS, PDL3000, SOLUS PRO, którzy zakupili urządzenia w autoryzowanej sieci sprzedaży na terenie Polski i zarejestrowali je telefonicznie przy pierwszym połączeniu.

Wsparcie techniczne jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 9–17 i udzielane jest telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail. Pomoc techniczna obejmuje doradztwo i rozwiązywanie problemów w zakresie obsługi, użytkowania, funkcjonalności oraz wykonywania procedur diagnostycznych za pomocą testerów diagnostycznych Sun Ethos, PDL3000 i SolusPro.

Dodatkowo zarejestrowani użytkownicy testerów otrzymują bezpłatny dostęp do programu Autodata na 30 dni, a po tym okresie mogą skorzystać ze specjalnej oferty (ze specjalnym rabatem) na zakup Autodaty.

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę