Nowa strona dla kampanii Inter Cars

Inter Cars
9.3.2021
Reklama
Reklama

Wraz z rozpoczęciem kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” Inter Cars opublikował również nową stronę dla całej akcji. Jaki jest jej adres i co będzie można na niej znaleźć?

Inter Cars wraz z rozpoczęciem kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” uruchomił dedykowaną stronę dla całej akcji. Pod adresem www.wybieramintercars.com.pl znaleźć można wszystkie materiały, które polski dystrybutor będzie tworzył na potrzeby całego przedsięwzięcia. Jakie?

Reklama

–To, jakie treści będzie można znaleźć na dedykowanej akcji stronie, zależeć będzie od etapu kampanii. Na pewno nie zabraknie materiałów tworzonych wspólnie z dostawcami, klientami, a także całym środowiskiem biznesowym Inter Cars – tłumaczy Joanna Król, Z-ca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej.

– Inter Cars cechuje się wieloma wartościami, które chcemy zakomunikować poprzez konkretną argumentację, co i w jaki sposób robimy dla klientów. Nie tylko mówimy o tym, (w komunikacji marketingowej nazywa się to kierunkiem storytelling), ale także udowadniamy jak to robimy, w jaki sposób wpływamy na realne doświadczenia klientów (storydoing), finalnie, dając klientom realne wsparcie (storygiving).  W kolejnych miesiącach chcemy podkreślać, że misją Inter Cars jest wsłuchiwanie się w głos naszych klientów, a ta kampania  będzie właśnie odpowiedzią na potrzeby naszego otoczenia. Już teraz zachęcam do aktywnego śledzenia strony, a także pozostałych kanałów komunikacji Inter Cars, które będziemy wykorzystywali w tej kampanii – podsumowuje Joanna Król.

Powiązane firmy

Reklama

Kampania „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” to najnowsze przedsięwzięcie Inter Cars. Szeroko zakrojone działania wizerunkowe aktywnie kierowane są do całej branży motoryzacyjnej w Polsce.

Źródło: Inter Cars

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama