Nowa aplikacja dla warsztatów samochodowych od CAIRO-soft i Workshop Management

Nowa aplikacja dla warsztatów samochodowych od CAIRO-soft CAIRO-soft

CAIRO-soft rozszerza gamę swoich produktów o oprogramowanie przeznaczone warsztatom samochodowym. Aplikację stworzyło Workshop Management, założyciel motowarsztat.pl. Wspólną strategią obu firm jest udostępnienie tego rozwiązania szerszemu gronu Klientów. „Wiele praktycznych funkcji programu z pewnością usprawni organizację pracy zakładu” – jak powiedział Przemysław Cholewa, CEO Workshop Management.

Aplikacja motowarsztat jest uniwersalnym, nowoczesnym oprogramowaniem dla branży motoryzacyjnej. Modułowa budowa pozwala dostosować program do indywidualnych potrzeb warsztatu. Dzięki temu narzędzie to będzie stanowić idealną pomoc zarówno w ramach małych jednoosobowych warsztatów, jak i dużych sieci serwisowych z wieloma stanowiskami obsługi. Wiele praktycznych funkcji programu z pewnością usprawni organizację pracy zakładu. Pozwala też znacząco zwiększyć przychody z prowadzonej działalności. Oprogramowanie oparliśmy o chmurę. Z jednego miejsca pozwala zarządzać całą firmą, w tym pracownikami, fakturami, sprzedażą, magazynem, zadaniami, zakupem części oraz klientami – mówi Przemysław Cholewa, CEO Workshop Management.

Od pewnego czasu chcieliśmy uzupełnić naszą ofertę o rozwiązanie do zarządzania warsztatami motoryzacyjnymi. Rozpoczęliśmy tworzenie własnego produktu, ale gdy poznaliśmy aplikację motowarsztat, okazało się, że jest ona bardzo blisko naszej wizji takiego systemu i zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie współpraca, a nie tworzenie niezależnych rozwiązań. Stąd też stosunkowo szybko porozumieliśmy się i rozpoczęliśmy wspólne działania na rynku. Jesteśmy przekonani, że znajomość branży i 30-letnie doświadczenie CAIRO-soft oraz potencjał motowarsztatu będą gwarantem sukcesu i jakości obsługi naszych klientów! – podsumowuje Marek Wróbel, COO CAIRO-soft.

aplikacja_cairo-soft_workshop_warsztaty_samochodowe CAIRO-soft
cairo_workshop_aplikacja_dla_warsztatow_samochodowych CAIRO-soft

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: CAIRO-soft

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę