NOVOL szkoli lakierników za pomocą nowego Demobusa

NOVOL
5.9.2019
Reklama
Reklama

Firma NOVOL od lat kładzie olbrzymi nacisk na szkolenie lakierników – zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i tych młodych, rozpoczynających przygodę z rzemiosłem.

W ramach programu Akademia NOVOL Pion Szkoleń NOVOL rok w rok edukuje setki lakierników z całego świata. Szkolenia odbywają się zarówno w Centrum Szkoleniowym w Komornikach k. Poznania, jak i w terenie – u klientów.

Reklama

Dlatego właśnie, żeby proces przekazywania wiedzy był jeszcze bardziej efektywny, a zasięg jeszcze większy, firma zainwestowała w nowoczesny Demobus NOVOL.Pojazd został zaprojektowany i zbudowany specjalnie dla NOVOL, tak aby możliwe było nie tylko szkolenie teoretyczne, ale również zaprezentowanie technologii w praktyce.

 

© NOVOL

Powiązane firmy

Reklama

 

Demobus NOVOL od niedawna pracuje pełną parą, odwiedzając kolejnych klientów i prezentując praktycznie wszystkie linie produktowe z naciskiem na nową linię NOVOL, której premiera rynkowa miała miejsce ponad 2 miesiące temu.

Źródło: NOVOL

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama