Nominacja w prestiżowym konkursie dla „Projektu Warsztat”

TVN Turbo
22.11.2016

Poświęcony tematyce warsztatowej program telewizyjny „Projekt Warsztat”, w którego produkcję zaangażowana jest sieć ProfiAuto, znalazł się w finale prestiżowego konkursu kreacji „Kreatura”.

„Projekt Warsztat” powstały z inicjatywy sieci ProfiAuto, produkowany i emitowany przez TVN Turbo, znalazł się w gronie finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Kreacji w Reklamie "Kreatura" w kategorii "Content marketing/Branded content".

Przedstawiciele jury docenili fakt, iż program prezentujący metamorfozy, jakim podlegają wybrane polskie warsztaty, zawiera w sobie atrakcyjne dla odbiorców treści, związane z marką ProfiAuto. W tej samej kategorii nominowane zostały także marki BMW, Intel, Tołpa, oraz Lurpak. O tym, jakie ostatecznie miejsce zajmie "Projekt Warsztat" dowiemy się podczas gali wręczenia nagród zaplanowanej na koniec listopada.

"Kreatura" to prestiżowy ogólnopolski konkurs, w którym oceniana jest kreacja, pomysł i jego realizacja.

Źródło: ProfiAuto

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę